Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz, 2006 yılından bu yana merkezi İstanbul olmak üzere, elementer sigortacılık alanında faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 5000 müşterimize kasko, trafik, sağlık sigortaları, yangın poliçesi, nakliyat, DASK, konut, tekne, deniz araçları, mesleki sorumluluk, makina kırılması, all risk, mali mesuliyet, cep telefonu, ferdi kaza ve tüm branşlarda hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimize ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunarken, çağın gerektirdiği tüm altyapıyı kullanmaktayız. Aynı zamanda hasar durumunda müşterilerimize gerekli tüm desteği sağlamakta, sigorta şirketi ile müşterilerimiz arasında köprü görevi üstlenerek, en kısa sürede hasara uğrayan menkul kıymetlerin zararlarının karşılanması konusunda hızlı aksiyonlar almaktayız.

Deneyimli personelimiz ile müşterilerimize talep ettikleri poliçe üretimini yaparken, sadece "ucuz" poliçe değil, müşterilerimizin kıymetlerine uygun, onların poliçe sonrası uğrayacakları risklere uygun sigorta poliçeleri önermekte ve bu doğrultuda poliçe düzenlemekteyiz.

Ayrıca, tüm müşterilerimize 7/24 ulaşılabilirlik imkanı sunmaktayız. En zor zamanlarında, gerek telefonla gerekse bizzat olay yerine giderek, kaza tutanağı, hasar evrakları temini, dosya açma, eksper bilgisi ve kiralık araç temini gibi tüm hasar ve hasar sonrası hizmetlerde yardımcı olmaktayız.


Sigortabura

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?