Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası, sigortalının yaşayabileceği kazalar sonucunda meydana gelebilecek bedensel yaralanma, sakatlık veya ölüm durumlarında maddi destek sağlayan bir sigorta türüdür. Bu sigorta, bireylerin ve ailelerinin beklenmedik durumlar karşısında mali güvence altında olmasını sağlar.

Sigortabura.com olarak, müşterilerimize ferdi kaza sigortası hizmeti sunarak, onların ve sevdiklerinin güvende olmasını sağlıyoruz. Ferdi kaza sigortası poliçesi, kaza sonucu meydana gelen tıbbi tedavi masraflarını, kalıcı sakatlık durumlarında bir seferlik tazminat ödemesini ve ölüm durumunda ise yakınlarına tazminat ödemesini kapsar.

Ferdi kaza sigortası kapsamında sunulan teminatlar şunlardır:

  • Kaza sonucu meydana gelen ölüm,
  • Kaza sonucu kalıcı sakatlık,
  • Kaza sonucu geçici iş göremezlik,
  • Tedavi masrafları (hastane, doktor, ilaç masrafları vb.),
  • Cenaze masrafları.

Ferdi kaza sigortası, 7/24 dünya genelinde geçerli olabilir ve farklı teminat seçenekleri ile kişisel ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir. Ayrıca, grup ferdi kaza sigortası seçeneği ile iş yerlerinde çalışanlar veya belirli gruplar için toplu bir güvence sağlanabilir.

Sigortabura.com olarak, sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlamak için buradayız. Ferdi kaza sigortası hakkında daha fazla bilgi almak ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?